Valgele Valgega 2018

“Valgele Valgega” projektipere ootab sel kevadel vahvaid filmikaadreid, koomikseid ja pildikesi, mis on saanud inspiratsiooni Eesti (multi) filmidest.

Suure ühisnäituse avame 16. mail 2018 Filmimuuseumis.

Osaleda projektis saad mitut moodi:

  • Näitusel „See tegelane tundub tuttav“.
    Siia ootame A3 formaadis joonistusi ja riputatavaid kollaaže eesti filmimaastikult.
  • Näitusel „Elas kord…“.
    Siia kogume kokku must valged vähemalt kolmest pildist koosnevad koomiksiruudud.
  • Videoteegi „Teeme kino!“ loomisel.
    Kel rohkem pealehakkamist, võib teha vahva lühifilmi, mille pikkus on kõige rohkem 3 minutit. Inspiratsiooni leiad kindlasti ka Nukufilmi Lastestuudio videoteegist.

Kodutööde tähtaeg on 21. aprill 2018.a. Joonistused saada palun postiga või too Tondi põhikooli aadressil Tondi 40, Tallinn. Filmiklippide puhul jaga linki Youtubis või saada need We Tranfere kaudu. Oodatud on nii individuaaltööd kui ka grupitööd. Võimalusel teostada tööd nõnda, et need oleksid üles riputatavad.

Registreerumine:

Igast koolist ootame kunstipäevale osalema kuni 6-liikmelist laste- või noortegruppi, kunstiõpetajat/juhendajat ning tema abi. Abilised toetavad õpilaste tegevust töötubades samal ajal, kui  kunstiõpetaja osaleb õpetajakoolitusel.

Selleks, et käesoleva aasta projektiga liituda, kirjuta lihtsalt kiri valgelevalgega@gmail.com aadressile. Kirja sisuks märgi, kooli nimi, juhendaja nimi ja telefoni number, õpilaste ja õpetajate arv. Kui arve (osalemistasu) saaja on kooli asemel keegi teine, siis märkida kirjas, kellele ja mis aadressil tuleb arve saata.  Registreeruda saab kuni kodutööde esitamise tähtajani – 21. aprill 2018.a.

Osalustasu:

Osalustasu on 4€ kunstipäevalise kohta, millega on kaetud ka lõunasöögi kulud.

Tänavused toetajad:

Projekti toetavad Haridus- ja Teadusministeerium, Tallinna Haridusamet, Eesti Ajaloomuuseum, Carmen Catering, Nukufilmi Lastestuudio ja TeoTeater.