2017, Kodutööd, Näitused, Teadaanne

Tule märgi ära oma lemmikmärkamised:)

Need, kes Tallinnasse ei satu või Tondi tänavale ei jõua,  saavad samuti “Valgele Valgega 2017” näitusest osa, sest kõigist töödest panime kokku weebi-galerii, mida vaata siit!

Siin saad oma lemmiktööde poolt hääletada. Klikka pildil ja pildi alt leiad hindamislahtri. Hindamiseks märgi ära nii palju tärnikesi, kui soovid pildile anda. Võid jätta ka kommentaari, kui töö sulle väga meeldib.  Elektrooniline hääletamine on avatud kuni 6. juunini. Kõige rohkem tärnikesi kogunud töö autor saab ergutuseks kunstiprojektiteemalise kingituse!

“Valgele Valgega 2017” aasta teema oli “Märkamise asi – leiud kodutänavalt”. Õpilased joonistasid seda, mis neile silma hakkas või oluliseks osutus nende koduteel. Galeriis on põnevaid leide – kes märkas “rikkurite” maja, kes käsikäes kõndijaid, kes pilvekesi, kes mootoreid, kes onu Heizi puu sees või puu taga, kes hoopis kihutavaid porgandeid:) Tule uudista!

Parimate joonistajate ja Nukufilmi Lastestuudio abiga on mõned tööd suisa ellu ärganud ja nii mõnigi tegelane on läinud teiste piltide peale uitama. Vaata ise järele!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s