2015, Teadaanne

Valgele Valgega 2015

cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-valgele-valgega1.pngTallinna Tondi Põhikool kutsub õpilasi joonistama, maalima või voolima tegelaskuju, kes on meile kõigile tuntud rahvaviisist „Meie kiisul kriimud silmad“. Joonista, millisena Sina näed seda kriimusilmalist kassi, kes lapsi lugema kutsub!

Osaleda saad lausa mitut moodi. Vali, mis Sulle kõige paremini sobib ja kui valida on raske, siis tee mõlemat 🙂

Joonistajad ja meisterdajad laske fantaasial lennata ja kujutage üks vahva kiisu. Tehnika ja formaat on vabad.

Erinevalt eelmistest aastatest on ühisnäitusele oodatud individuaaltööd, mis tuleb toimetada hiljemalt 26. aprilliks 2015 Tondi põhikooli (aadress Tondi 40, Tallinn 11311) märksõnaga „Valgele valgega 2015“.
Tööde taha palun kirjutage autori, kooli ja juhendaja nimi ning kolm omadussõna pildil kujutatud kassi kohta. Laekunud töödest paneb projekti meeskond kunstipäevaks kokku emotsionaalselt palju rõõmu pakkuva näituse. Samuti saavad kõik pildid üles pandud projekti ajaveebi.

Keraamikuid ja savisõpru kutsume voolima ja maalima kiisukruuse ning tegema nende abil heategu Tallinna loomaaias elavatele kaslastele.

Nimelt jäävad kõik näitusele toodud kruusid loomaaia kingitustepoodi ning nende eest saadud tulu läheb Amuuri leopardikutsikate Dora, Freddo ja Muusi toetuseks. Kruusid on õrnad, mistõttu ei pea neid eelnevalt Tondi Põhikooli toimetama, kuid heategu teha soovides tuleb need kaasa võtta 14. mail kunstipäevale tulles. Seega keraamikanäitus saab valmis kunstipäeva hommikul ja et see sujuvalt läheks, siis palume kruusist/kruusidest saata eelnevalt foto koos autori, kooli ja juhendaja nimega aadressile valgelevalgega@gmail.com.
Vaata projekti ajaveebist või loomaaia kodulehelt, kes on Dora, Freddo ja Muusi ning veendu, et nad on heategu väärt!

Parimad joonistajad, meisterdajad ja keraamikud selguvad 14. mail, kunstipäeval, mis toimub sel aastal Tallinna Loomaaia vastavatud hariduskeskuses. See päev on, nagu ikka, tegevuste-ja muljeterohke: avame näituse, vaatleme ja hindame oma töid, valime üheskoos parimad ning osaleme Tallinna Loomaaia looduskooli haridusprogrammides. Programmide töötoad on kokku pandud just meie projekti jaoks: üheskoos vaatame üle aastaseks saanud leopardikutsikad, otsime üles kassikarvalised kanad, uurime, kes on Felis Margarita ja kohtume paljude teiste napihambuliste, mõhnjalaliste ja londilistega. Ka õpetajatele pakub looduskool välja võimaluse osaleda põnevas töötoas. Päeva sisse mahub kindlasti üllatusi!

Tänavune aasta on kuulutatud muusika-aastaks ja kuna varasemalt on koolid olnud huvitatud muusikaõpetajate projekti kaasamisest, siis pakume välja võimaluse kunstipäeval esitada oma loovtöid laulu või tantsu saatel. Kunstipäeva avame loomaaia hariduskeskuse auditooriumis ning kes on avaldanud soovi oma töid etteaste saatel tutvustada, see selleks ka võimaluse saab. Etteaste pikkuseks palume arvestada kõige rohkem 5 minutit.

  • Igast koolist ootame kunstipäevale osalema 5-8 õpilast, kunstiõpetajat/loovtööde juhendajat, muusikaõpetajat ja/või abiõpetajat.
  • Abiõpetajate kohustus on osaleda lastega haridusprogrammides, kui kunstiõpetaja osaleb samal ajal õpetajate töötoas.
  • Osalustasu on 4€ osaleja kohta, millega on kaetud ka lõunasöögi kulud.
25901-mustvalged2bkassid
AUDENTESE EELKOOLILASTE 5-6 AASTASTE RÜHMA KIISUD
JUHENDAJA ÕPETAJA KERSTI KLAUKS
SÖEJOONISTUSED

PROJEKTI REGISTREERUMISINFO TULEB VARSTI!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s