2012, Kunstipäev

Juba kuues kevad

Juba kuuendat kevadet tuleb koos maikellukeste ja hiirekõrvadega kevadine rõõmuteade, et tulemas on suur kunstipäev.

Tänaseks on meie kool nime vahetanud ja tunne on just nagu uus, ometi toimetame vanas ja armas majas. Sõnad vana ja armas ja just nagu uus ongi tänavuse kunstipäeva ideekandjateks.

Projekti raames ootame loovtöid, mis on nutikad ja keskkonnasõbralikud ning mille tegemiseks on kasutatud igasugust pudi padi, mis on jäänud kasutusest kõrvale ja mis sobivad teema „unustatu uueks“ all meisterdamiseks. Nii nagu eelnevatel aastatelgi on projekti käigus valminud loovtöö õpilaste ja õpetaja ühislooming. Uuenduslik on kodutööde laekumine – tänavu saadetakse eelnevalt vaid fotod ja tööd ise võetakse kaasa kunstipäevale, mil ühiselt sünnib neist näitus.

Suur kunstipäev toimub sel aastal 16. mail, Tallinna Tondi Põhikooli õuel. Õpilastele planeerime papiskulptuuride ja rohelise mõttemalli töötuba. Õpetajate õpituba jagab sel korral keskkonnatundlikust hoiakust tuge nende isiksusele ja loomingule ning on inspireeritud „väikese jalajälje kunstitundide“ mõtteviisist. Õpitubades meisterdatud skulptuuridest ja kodutöödest paneme üheskoos kokku näituse „Roherosinad“. Näitus ringleb järgmisel õppeaastal koolides.
Traditsiooniliselt lõpeb kunstipäev parimate meisterdajate tunnustamise ja tordiga. Meeleolu aitavad üleval hoida Ave Kumpase laululapsed.

  • Kunstiprojktis osalemiseks saatke palun 1. maiks kiri aadressile valgelevalgega@gmail.com, milles märgite ära kooli või organisatsiooni ja juhendaja nime ning kontaktandmed ja osalejate arvu.
  • Foto oma loovtööst tuleb saata hiljemalt 7. maiks.
  • Osalustasu osaleja kohta on sel aastal 3€.
  • Meeldetuletuseks ja uutele sõpradele teadmiseks, et projektis osaletakse väikeste meeskondadena erivajadustega laste ning noortega tegelevatest koolidest ning muudest organisatsioonidest. Meeskonda kuulub kõige rohkem viis noort, üks õpetaja ning vajadusel abilised.

Loovalt ja lennukalt kevadesse!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s